Новость из категории: Новости / Новости с видео

Чому зірвали сесію та хто її винуватці (відео)

Сесія Глухівської міськради була зірвана так і не розпочавшись трьома десятками заїзжих молодчиків у супроводі Спартака Сергієнка, головного очільника Конотопської організації Радикальної партії Ляшка, родича місцевого прокурора та депутата Сумської обласної ради, колишнього свободівця Сергія Демехи. Сьогодні, о 10 годині ранку, на другому пленарному засіданні шостої сесії міської ради сьомого скликання депутати мали б розглянути важливі бюджетні питання, що дало б змогу профінансувати зарплати лікарям. Але цьому не судилося сьогодні відбутись. Біля міськради в цей час раптово з’явились біля 30 молодиків. Хлопці на цей раз обличчя не ховали, на запитання звідки прибули, неохоче відповідали, що вони приїхали з Шостки, Конотопу та з Сум.

Мотивуючи приїзд до Глухова тим, що лікарям не платять заробітну плату, а це їх родичі, тому вони повинні відстоювати їхні права. Чому саме лікарі не прийшли, пояснювали, що бояться звільнень. Один з молодиків, вже відомий глухівчанам, раніше він координував «Профспілковий наступ» на минулій сесії у нашому місті, відзначились тоді вони тим, що облили декількох чиновників та депутатів водою, були затримані поліцією за хуліганство. Коли Мішель Терещенко збирався розпочати сесію, цей юнак вийшов до трибуни та попросив надати йому слово, вимагаючи внести свої пропозиції у регламентні питання, в результаті чого сесія була зірвана, а так звані «профспілки» досягли своєї мети. Начальник поліції Леонід Іванович Бібік на питання журналістів дав пояснення, що ними забезпечено громадський порядок, порушень нема ніяких, поліція поза політикою.
 
Микола Захарченко.
Підготував відео: Олександр Фурс
  
Видео Александра Буйкова


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...