Новость из категории: Новости

Довіра шахраям, може коштувати дорого

Зловживаючи довірою мешканця м.Глухів, шахраї отримали 5525 гривень. До Глухівського відділу поліції з заявою про шахрайство звернувся 58-річний мешканець Глухова. Чоловік пояснив, що в інтернеті на сайті «OLX» знайшов дуже вигідну пропозицію щодо покупки автозапчастин. Вигідна ціна товару зацікавила його, тому він одразу зв’язався з продавцем, який представився Бурмелою Богданом Івановичем з м.Тернопіль.

Невідомий повідомив, що коробку передач до автомобіля «Fiat Linea» на яку претендує покупець потрібно оплатити і через декілька днів він її отримає. Чоловік не довго думаючи перерахував грошові кошти в сумі 5527 через приват 24, для отримання свого товару. Через пару днів оплаченого товару так і не отримав, почав телефонувати продавцю, але з ним обірвався зв'язок, так як даний номер знаходиться поза зоною досяжності. «За даним фактом слідчими відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, працівники поліції роблять все можливе для встановлення особи зловмисника. Ми знову звертаємось до громадян бути уважними та обережними під час придбання товару в інтернеті – наголошує начальник Глухівського відділу поліції Бібік Леонід Іванович. – Просимо не довіряти інтернет-продавцям та не перераховувати кошти до отримання товару.»
 
Глухівський відділ поліції


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...