Новость из категории: Новини

46000 гривень – це ціна довіри мешканця Глухівського району

Поліція Глухівщини розшукує шахраїв, які прикриваючись Інтернет- продавцями заволоділи коштами в сумі 46000 гривень. Аби зекономити глухівчанин замовив трактор в Інтернеті, переславши гроші, - товару не отримав. До Глухівського відділу поліції з заявою про шахрайство звернувся 44-річний мешканець району.

Чоловік пояснив, що в Інтернеті на відомому сайті знайшов дуже вигідну пропозицію щодо придбання тракторця. Вигідна ціна та характеристики товару зацікавила його, тому він одразу зв’язався з продавцем. Обговоривши умови купівлі-продажу, направився до банку та перераховував одразу всю суму 46000 гривень на вказаний рахунок. Проте оплаченого товару не отримав. Не додзвонившись до продавця, чоловік зрозумів, що став жертвою шахрая. «За даним фактом слідчими відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, працівники поліції роблять все можливе для встановлення особи зловмисника.
 
Ми знову звертаємось до громадян бути уважними та обережними під час придбання товару в Інтернеті – наголошує начальник Глухівського відділу поліції Леонід Бібік . – Просимо не довіряти інтернет-продавцям та не перераховувати кошти до отримання товару. Пам'ятайте, що у Всесвітній мережі можуть продавати неіснуючий товар».


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости