Новость из категории: Новини / Події

Не довіряйте незнайомцям, що вам телефонують, адже це можуть бути шахраї

Правоохоронці розшукують псевдобанкірів, які зловживаючи довірою 80-річного глухівчанина, виманили у останнього всі заощадження, а це 9000 гривень.

Не довіряйте незнайомцям, що вам телефонують, адже це можуть бути шахраї

До Глухівського відділу поліції звернувся 80-річний пенсіонер та повідомив, що у нього з карткового рахунку знято 9000  гривень. При опитуванні потерпілого, правоохоронцям стало відомо, що на мобільний телефон дідуся зателефонував невідомий та представився працівником банку. Він повідомив, що  картку заблоковано, через дії зловмисників, які намагались заволодіти коштами з його рахунку. Аби відновити карту, потрібно негайно повідомити номер банківської карти. Не підозрюючи, що це можуть бути шахраї, пенсіонер виконав всі умови співрозмовника. Крім номеру банківської карти, потерпілий називав і коди, які йому надходили в смс-повідомленні. Зрозумів, що ошуканий, лиш тоді, коли останнє смс повідомило про зняття з рахунку 9000 гривень.

За даним фактом слідчими відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, працівники поліції роблять все можливе для встановлення особи зловмисника.

«Ми знову звертаємось до громадян та вкотре нагадуємо, що справжні працівники банку ніколи не  вирішують такі питання по телефону, для цього потрібна особиста присутність клієнта. Аби не стати жертвою шахраїв, не повідомляйте секретні коди телефонним співрозмовникам, так ви збережете свої кошти – коментує начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк»

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости