Новость из категории: Новости

Для первинної медицини району

Напередодні Нового року в розпорядження районної медицини надійшов безконтактний вимірювач очного тиску, придбаний за кошти керівника ТОВ «Велетень», депутата обласної ради Надії ВАЙЛО. За словами говного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр ТЮЛЬПИ, цей прилад стане на пригоді медикам, особливо для професійного огляду. Додамо, що минулого року для якісного обслуговування сільського населення Глухівщини закуповувалося й інше необхідне медичне обладнання: лабораторне, стерилізаційне, ЕКГ тощо.

Як зазначає glh.sm.gov.uа, для створення належних умов праці медичного персоналу та поліпшення умов перебування пацієнтів у підрозділах закладу проведено реконструкції та ремонтні роботи на загальну суму 603,6 тис. грн., у т.ч. реконструкція амбулаторії с. Баничі на суму 500  тис. грн. Наскільки відомо, нині в амбулаторії здійснено ремонт комунікацій: електричної мережі, водогону, каналізації: відремонтовано низку кабінетів, облаштовано внутрішній санітарний вузол, повну заміну вікон та дверей на металопластикові. Для впровадження електронної системи E-Health придбано комп’ютерів та оргтехніки для амбулаторій на 66,7 тис. грн.
 
Вл. інф + glh.sm.gov.uа


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...