Новость из категории: Новости

БОЙОВИКИ т.з. «ЛНР» НЕ ВІДДАЮТЬ ТІЛО ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ 58-Ї БРИГАДИ

Дванадцятого лютого, близько 10.00, під час обстрілу загинув молодший сержант 58 окремої мотопіхотної бригади Дмитро СИСКОВ 1980р., родом з Чернігова.

З 1998 по 2000 рр. він перебував на строковій службі у МНС, а з травня 2015 по вересень 2016 – служив контрактником у ВСУ на посаді водія. З жовтня шістнадцятого знову підписав контракт. Він поліг за честь і незалежність України.

В соціальній сторінці у фейсбуці 58 ОМПБР написано:

 

Укотре цинічно та низько сепаратисти проявили себе під час останнього важкого бою під «бахмуткою». З самого ранку 12 лютого бойовики відкрили вогонь по позиціях бригади в районі Кримського зі сторони Бахмутської траси. Інтенсивні обстріли велися з мінометів, які, як відомо, заборонені Мінськими домовленостями. Міни 120 та 82 калібру і гранати несподівано накрили спостережний пункт українських бійців. Звичайно, наші армійці не мовчали і пересікали вогонь бойовиків, але винятково тим калібром, який дозволений Мінськом.

Між окопами наших армійців та «путінських пріхлєбатєлєй» - всього кілька десятків метрів. Більше того, прикриваючись артилерією, ворог майже впритул наблизилися до українських позицій. Намагаючись оволодіти ними, бойовики захопили в полон пораненого бійця, який до останнього набою стримував противника, надаючи можливість побратимам зайняти позиції і вибити російського агресора. Пораненого тягнули полем, не надавши першої медичної допомоги. А потім нахабно заявили про його смерть. Підтвердженням цього є фото, які терористи надсилали побратимам загиблого, супроводжуючи жахливі світлини погрозами та приниженнями.

Тіло молодшого сержанта Дмитра Сискова знаходиться на непідконтрольній Україні стороні. Передати за попередньою домовленістю його мали сьогодні, 14 лютого. Однак представники бандитських формувань без видимих на те причин різко відмовилися передавати тіло і перенесли дату на 16 число – саме на той день, коли бригада вшановуватиме своїх побратимів у день створення військової частини.

Цинізм, наруга над загиблими, зневага та нахабство, порушення всіх правил та норм – це все, що може продемонструвати «рускій мір» заради піару та власної наживи. Сепаратисти йдуть по кістах загиблих воїнів, і не тільки українських, а й своїх.
Утім, наші бійці стійко продовжують нести службу і стояти до останньої краплі крові. До речі, перший поранений Микола знаходиться в госпіталі в задовільному стані. А перемовини щодо повернення тіла Дмитра родині тривають.

Загиблий молодший сержант Дмитро Сисков був родом із Чернігова. Йому було 37. Служив на посаді командира відділення мотопіхотної роти одного з підрозділів 58-ї ОМПБр.
Командування та особовий склад військової частини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1620821251333482&id=1163422010406744Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости