Новость из категории: Новости / Новости с видео

«Заборонена» автівка як привід легалізації анексії Криму в Україні (відео)

На минулому тижні неподалік глухівської автостанції хтось залишив легковик з російськими номерами. Ніякої дивини воно, власне, не являло – попри всі зовнішньополітичні незгоди з північним сусідом, мешканці населених пунктів. розташованих по той бік кордону, навідують Глухів регулярно. У нашому випадку увагу пильних громадян привернуло цифрове позначення регіону на номерному знаку машини – «82». Ним позначають транспортні засоби з анексованого Криму та «92» - належить до анексованого Севастополю.

Котрим, як відомо, в`їжджати на територію України – зась. Про підозрілу машину швидко сповістили до поліції та СБУ, а її ж господар ніби розчинився. Потім легковик взагалі щез, і це спонукало нас звернутися за роз’ясненнями до правоохоронців. Т. в. о. начальника глухівського відділу поліції Сергій БУХАНІСТИЙ повідомив: ситуація з «кримськими» номерами – ні що інше, ніж елементарне непорозуміння: машина ніяка не кримська, з Козиного, її власник отримав номери недавно від місцевої реєстраційної служби. Отже, виникає питання: чому «кримські» номери передали саме на Курщину – прикордонний з Україною регіон, тим самим наражаючи її мешканців на всілякі незручності під час перебування в нашій державі. Росія велика, і невже десь на Уралі або в Сибіру немає проблем з номерними знаками? А може комусь закортіло додати ще трохи розбрату у вже й так непрості відносини між нашими народами? Тепер ще й на автомобільно-побутовому рівні.
 
Андрій КОВАЛЕНКО


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...