Новина з категорії: Новини

Виступ начальника Глухівського відділу поліції на семінарі Глухівської районної державної адміністрації.

Напередодні тимчасово виконуючий обов’язки начальника Глухівського відділу поліції Андрій Володимирович Сердюк виступив перед головами сільських та селищних рад. На семінарі піднімалось питання про забезпечення правопорядку у Глухівському районі під час Пасхальних та Травневих свят.

В своїй доповіді т.в.о. начальника Глухівського відділу поліції зазначив, що для забезпечення публічного порядку та безпеки буде задіяно максимальна кількість особового складу поліції, але задля збільшення таких сил потрібно активізувати громадськість для забезпечення правопорядку в своєму регіоні. У разі проведення масових заходів за раніше надсилати листи про забезпечення охорони громадського порядку. Також виступив з проханням взаємодіяти з інспекторами поліції, які обслуговують ту чи іншу територію. Повідомляти їх про незнайомих людей, які раніше не проживали на території, незнайомі автомобілі або надовго залишені без нагляду. Також керівник Глухівської поліції звернув увагу на шахрайства, які останнім часом трапляються на території району, особливо відносно осіб похилого віку. Зловмисники намагаються заволодіти останніми коштами у громадян, придумуючи різні способи: то телефонують та представляються працівниками поліції або співробітниками банку, то заходять у гості під приводом соціальних працівників або медичних працівників, з приводом обміняти старі кошти на нові та інше.

Підбиваючи підсумки виступу, тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Картавий В. Г. погодився з т.в.о начальником Глухівського відділу поліції Сердюком А.В. та звернув увагу сільських та селищних голів на важливість піднятого питання та наголосив на необхідності співпраці з Глухівським відділом поліції. А також порекомендував їм вивчити питання встановлення відеокамер в місцях масового відпочинку населення з метою попередження скоєння правопорушень.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини