Новость из категории: Новости

Небезпечна знахідка

До Глухівського ВП надійшло повідомлення від 43- річного водія про виявлення старих боєприпасів. Небезпечну знахідку він помітив на узбіччі зораного поля Глухівського району. Минулого тижня, під час проведення польових робіт, неподалік від села Шалигіно Глухівського району, місцевий землероб, виявив іржавий снаряд, та одразу викликав на місце знахідки поліцію.

Правоохоронці, прибувши за вказаною адресою, встановили, що на полі знаходиться артилерійський снаряд калібру 120 міліметрів. На місці виявлення боєприпасу, було виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління МНС України. «Вкотре звертаюсь до громадян з проханням бути обережними, якщо ви натрапили на боєприпаси чи інші вибухонебезпечні предмети. Пам’ятайте, вони можуть становити загрозу для життя, - говорить керівник Глухівського відділу поліції Роман Невожай. – Тож, ні в якому разі не беріть їх до рук, не намагайтесь їх розібрати або перенести з місця на місце. Про небезпечні знахідки одразу повідомляйте до Глухівського відділу поліції або за номером «102».
 
Глухівський відділ поліції


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...