Новина з категорії: Новини / Події

За минулу добу на Сумщині поліцейські вилучили «обріз» та снаряд

Про знайдений в Липовій Долині обріз гвинтівки та артилерійський снаряд біля с. Верхня Сироватка в Сумському районі до поліції повідомили місцеві жителі. Поліцейські вилучили обріз та забезпечували охорону відповідної зони безпеки знайденого боєприпасу до прибуття групи розмінування. Так, до співробітників Липоводолинського відділення поліції звернувся 50-річний місцевий житель з заявою про знайдену ним вогнепальну зброю. Чоловік розповів, що проходячи в своїх справах біля недобудови, поряд з місцевим стадіоном, його увагу привернув залишений невідомо ким об’ємний згорток. Зацікавившись його змістом, він розгорнув пакунок та виявив в ньому обріз гвинтівки «Мосіна».

Небезпечну «знахідку» чоловік вирішив передати місцевим правоохоронцям. Поліцейські вилучили обріз та направили на судово-балістичну експертизу до експертно-криміналістичного центру. А за даним фактом проводять перевірку, яка повинна підтвердити або спростувати свідчення чоловіка.

Того ж дня до поліцейського відділу Сумського району надійшло повідомлення від 61-річного жителя с. Верхня Сироватка, що в полі, на відстані 1-го км від села, виявлено артилерійський снаряд. На місце небезпечної знахідки негайно прибули правоохоронці. Вони створили відповідну зону безпеки та забезпечували її охорону до прибуття групи розмінування Міжрегіонального центру швидкого реагування ДНСН України (м. Ромни). В подальшому поліцейські та члени групи розмінування встановили, що артилерійський снаряд калібру 150 мм - часів Другої світової війни, і становив реальну загрозу життю людей. Його було вилучено та знищено у безпечному місці.

«Поліція звертається до громадян з проханням бути обережними, якщо ви натрапили на вибухонебезпечні боєприпаси чи то інші небезпечні предмети, - коментує заступник начальника ГУНП Володимир Бабич. - Пам’ятайте, вони можуть становити неабияку загрозу для життя. Тож, ні в якому разі не чіпайте їх, не беріть до рук, не намагайтесь їх розібрати, перенести або перемістити з місця на місце. Про такі знахідки необхідно відразу повідомити за номером «102» або до найближчого відділу поліції».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини