Новость из категории: Новости

Приймали привітання

15 червня, у міському Палаці культури з нагоди Дня медичного працівника відбулосяі вшанування кращих представників глухівської медицини. Почесну місію привітання глухівських медиків розпочала секретар міськради Олена ДЕМІШЕВА - врученням почесних відзнак. Нагороджені залишилися на сцені, і в їхній присутності підприємець і міський депутат Олександр БУЙКОВ передав букет розкішних троянд ЦПСДМ, а свою головну «фішку» - світлодіодні світильники - приймальному відділенню ЦРЛ.

Ось що він каже про свій скромний, як вважає презент: - Я подарував ULIL-50. Це два п'ятидесятиватних світлодіодних світильника зі світовим потоком 5670 лм кожний, колірною температурою 4000К, безпечною для очей. Вони повинні забезпечити норми освітленості 500 люкс, згідно ДСТУ 2016 року. Взагалі, щоб забезпечити всю площу нормою в 500 люкс, потрібно не менше 3 світильників, але і ті два, що подарував, за умови розміщення над робочими поверхнями стелі повинні дати норми над кушетками та робочими столами медпрацівників в кабінеті медичного огляду приймального відділенні. На момент отримання цього номеру читачем світильники мають підключити до електромережі. Головний лікар ЦРЛ Віталій ГОРБАСЬОВ подякував всім за підтримку, ще раз поздоровив колег, побажав їм всього найліпшого. Далі на честь глухівських медичних працівників відбувся концерт з виступами кращих глухівських виконавців.
 
Вл. інф., фото Оксани ДРУПП


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...