Новость из категории: Культура

Валерій КОЛОУСОВ: бути самим собою

О неділі, 22 липня, в Кіноклубі «Естет» відбулася цікава зустріч з артистом Глухівського молодіжного народного театру «Пілігрім» Валерієм КОЛОУСОВИМ. Успіх вистави забезпечений, якщо він там грає Валерій. Можна почути, як глухівські театрали перепитують: «Не знаєш – в п’єсі буде Колоусов? Буде! Тоді йду обов’язково!». Він дуже різнобічна творча особистість, щирий, відкритий, добрий. На сцені зі шкільних років. Перша роль, коли ще навчався у третьому класі ЗОШ №2 - шолохівський Нахальонок. Потім пройшов кастинг у Марії Григорівни ІЛЛЯСОВОЇ , а до «Пілігріму» прийшов, будучи вже студентом. З теплотою згадує і свого наставника Юрія САВЧЕНКА.

Валерій КОЛОУСОВ: бути самим собою

До речі, 2004 року, в літературно – театральній композиції про коханих жінок Т. Шевченка грав молодого поета, а Юрій Юрійович – Кобзаря уже в літах. Валерій зізнається, що тоді дуже хвилювався. Каже, що його люблять за комедійні ролі, але йому ближча серйозна філософська гра. Дуже він вдячний і режисеру Ірині ІЛЛЯСОВІЙ, яка його розуміє, як ніхто. На запитання – що для нього головне: друзі, сім’я, театр чи робота – відповів, що будь-якій справі віддається повністю – тут і зараз. Потім всі дивились улюблений фільмів Валерія – «Однажды в Ирландии», трагікомедію Джона Майкла Макдонаха з Бренданом Глісоном і Доном Чідл в головних ролях. Головний її герой Джеррі Бойл - сержант поліції в Коннемара на заході Ірландії до всього ставиться філософськи, розважливо і з гумором. На завершення учасники дійшли висновку, що в будь-яких ситуаціях жодним чином не слід зраджувати свому «я». Саме це життєве кредо й у Валерія.
 
Ніна ШУБНІКОВА, Глухівська центральна районна бібліотека


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...