Новость из категории: Информация

У Глухові з 1 вересня назавжди відключають аналогове телебачення

З 1 вересня 2018 року за рішенням влади у Глухові та на всій території України буде припинене аналогове ефірне мовлення національних та місцевих телеканалів. Це пов‘язано з міжнародними зобов‘язаннями країни щодо впровадження цифрового мовлення. Найбільш популярні телеканали, такі як: «НТН», «1+1», «СТБ», «Україна», «ICTV», «Новий канал» та місцеві канали, зникнуть з екранів телевізорів тих глядачів, які приймають сигнал на звичайну телевізійну антену – таких сьогодні у Сумській області близько 100 тисяч людей. Загалом по Україні доступ до телебачення можуть втратити близько 4 мільйонів людей, які дивляться телевізор через аналогову антену. Щоб і надалі мати змогу дивитись національні телеканали, необхідно обрати інший тип прийому сигналу.

Є кілька варіантів:
Перший – можна придбати цифровий Т2-приймач, який підключається до існуючої антени. Середня вартість приймача – близько 300-500 гривень.
У більш високій якості майже по всій території України можна дивитись близько 30 телеканалів.
Другий варіант – можна придбати новий телевізор з вбудованим Т2-приймачем. Мінімальна вартість такого телевізора становить близько 4000 грн.
Третій – підключитись до кабельного телебачення. Кабельне телебачення платне, вартість послуг у Глухові – 60 грн. на місяць та 72 канали для своїх абонентів ретранслює «ТРК Глухів».
Четвертий – підключити інтернет-телебачення. Вартість послуги доступу до інтернету, що надає телерадіокомпанія «ТРК Глухів» становить від 50 до 150 грн. на місяць.
П‘ятий – придбати супутникову антену.
Мінімальна вартість тюнера, супутникової тарілки та встановлення цього обладнання становить 2000-2500 гривень. Необхідно враховувати, що незабаром з метою покращення наповнення ефіру, національні телеканали можуть закодувати супутниковий сигнал. Якщо це станеться, то для перегляду українських телеканалів потрібно буде придбати новий супутниковий тюнер.
 
Консультації щодо підключення до кабельного ТБ та інтернету ви можете отримати у фахівців місцевого провайдера «ТРК Глухів» за адресою: Києво-Московська, 38/1. Не зволікайте і потурбуйтесь про придбання обладнання завчасно.
 
Вл.інф.


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости