Новость из категории: Новости / Новости с видео

Чи будуть глухівчани дивитися українські канали у новорічну ніч? (відео)

У новорічну ніч більшість з нас може залишитися без своїх улюблених телепередач. Що ж сталося? Вся справа в законі, ухваленому в жовтні, що вступає в силу з 1 січня нового року.

До його прийняття кожен кабельний оператор у першу чергу був повинен транслювати популярні українські канали, а тепер надаватиме універсальну програму послуг (УПП) з програмами Національної телекомпанії України («UA: Перший»), парламентського («Рада»), а також кілька місцевих і регіональних телекомпаній.

25 наших каналів об`єднались у 4 медіагрупи, підпорядковані українським олігархам. Серед них «1+1», «Україна», «Інтер», «2+2», «СТБ», «ICTV», «Новий» та інші. На сьогодні ці медіагрупи розірвали договори з операторами кабельного телебачення, пропонуючи укласти угоди за завищеними тарифами - по суті, на кабальних умовах. У операторів є два варіанти: відмовитися, відключивши всі українські канали з 1 січня, або – погодитися. Останнє призведе до підвищення абонплати. Наступним кроком, мабуть, буде кодування українських каналів супутникового телебачення.

Слід зазначити, що кабельні провайдери Одещини та інших областей України відмовляються від таких несприятливих угод. У свою чергу, «ТРК Глухів», усвідомлюючи, що її абоненти – люди небагаті, веде перемовини з власниками каналів. Що буде далі – питання залишається відкритим

Вл. інф.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости