Новость из категории: Культура

Виставка картин під назвою «Українські мотиви»

В Глухівській центральній районній бібліотеці відбулося відкриття виставка картин під назвою «Українські мотиви» із приватної колекції глухівчанина Олександра Коноваленка. Картини настільки унікальні, що за ними можна проводити цілі уроки: з історії, мистецтва, фольклору, адже тут зібрані всі народні символи України. Тому автор колекції і присвячує її 25 –річчю Незалежності України.

Серед представлених робіт твори художників Сумщини Василя Рубаника із смт. Вороніж Шосткинського району, Дмитра Рябченка, який проживає в смт. Ямпіль, глухівчанина Сергія Крупка. На картинах зображені мальовничі куточки нашої області і сюжети українського побуту. На виставці 38 картин, а взагалі в колекції Олександра Коноваленка уже більше 130 картин.

Перегляд виставки доповнили вірші пейзажної лірики, якими поділилися місцеві поети та українські народні пісні у виконанні учасників народного аматорського ансамблю РБК.

Учасники презентації довго не розходились, роздивлялися картини, фотографували їх, спілкувались з художниками та колекціонером, наповнювали свою душу світлом, добром, якоюсь неземною благодаттю, що так важливо в наш, скажімо так, не дуже добрий час. Глухівчани та гості міста матимуть можливість милуватись виставкою до кінця вересня.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости