Новость из категории: Новости

Цікавий захід провели глухівські волонтери

В Глухівській центральній районній бібліотеці пройшло засідання літературного кафе «Душевна розмова». Учасники, як завжди – глухівські волонтери, члени Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні».

Цікавий захід провели глухівські волонтери

На цей раз зустріч було проведена незмінною ведучою літературного кафе Ніною Радинською в формі конкурса «Бабусі – на старт!». Та й не дивно що саме така тема була вибрана, адже всі учасники мають не тільки внуків, а більшість із них навіть і правнуків.

Цікавий захід провели глухівські волонтери

Бабусі прийняли участь у чотирьох конкурсах на кращий вірш, пісню для внуків, на кращу ілюстрацію до казки та на найцікавіший випадок в спілкуванні з внуками. Журі  прийшлось важко при виборі переможця, бабусі були активними та артистичними. «Віце – бабусями» були названі Ганна Пявка та Ольга Петрук. «Супер – бабусі» отримали три почесних місця: третє – Раїса Крива, друге – Людмила Шведун. Переможцем стала Ніна Покорна. Вони отримали жартівливі медалі та сувеніри.

Цікавий захід провели глухівські волонтери

А от по кількості внуків і правнуків безперечне перше місце зайняла Ганна Григорівна Горлова. В свої 82 роки їх у неї разом вже 10!

Учасники народного аматорського ансамблю народної пісні Глухівського районного будинку культури (також – бабусі) Валентина Панасенко та Людмила Сидоренко подарували присутнім декілька пісень. Валентина Михайлівна додала всім бадьорого настрою  запальним циганським танком ще й поділилась секретами своєї молодості – це щоденна зарядка, пісні, танці і оптимізм.

Цікавий захід провели глухівські волонтери

Засідання завершилось чаюванням та переглядом  виставки вишитих картин Валентини Петрусенко, яка з середини лютого діє в читальній залі бібліотеки і викликає захоплення у глухівчан.

Ніна Шубнікова, завідувач відділом обслуговування  Глухівської центральної районної бібліотеки.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости