Новина з категорії: Статті

«Турбота про літніх» у дії

З радістю цільова група та волонтери відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» в м.Глухів сприйняли проект «Активація людей –жертв нацизма», в якому одним із напрямків роботи є заняття людей похилого віку, які постраждали в роки війни, та волонтерів фізичними вправами. Всім відомо, що рух – це життя, але не завжди , особливо в похилому віці, виконується зарядка чи інші фізичні вправи, зберігається позитивний настрій.

 Мабуть, потрібно мати зразок такого відношення до себе, і саме тому було запрошено на заняття з цільовою групою 72- річну неодноразову чемпіонку України, світу та Європи з легкої атлетики , енергійну, з почуттям гумору жінку К.Ф. Шведову. Катерина Федосіївна запропонувала комплекс вправ згідно віку цільової групи, звернула увагу на необхідність прогулянок на свіжому повітрі, а Олена Христенко ( медична сестра тер. центру) провела лекцію – співбесіду про здоровий спосіб життя для волонтерів та студентів університету , які тісно співпрацюють у даному проекті. Набуті навички молоді волонтери передають похилим людям, які потребують уваги вдома.


Улюбленою частиною проекту залишаються тематичні та святкові заходи на майданчиках. За чашкою чаю лунають спогади, вірші та пісні автора – волонтера з 10 річним стажем Марії Воропай. Особливою була зустріч з воїном АТО Юрієм Негребою, який передав від імені воїнів – глухівчан безмежну вдячність за теплі речі та постійне піклування волонтерів про своїх земляків. Можна з впевненістю сказати, що даний проект, який реалізується завдяки фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє.» (Німеччина) в тісній співпраці з територіальним центром УСЗН дійсно допомагає покращити якість життя літнім людям.

А ще завдяки цьому ж фонду в 2010 році у пам`ять про постраждалих в роки війни на території ЦДЮТ закладено дендропарк екзотичних дерев і за п`ять років свого існування він перетворився в найкрасивіший куточок міста і ми маємо великі плани щодо розширення його діяльності .

Керуюча відділенням «ТЛУ» в м.Глухів Тамара Александренко

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини