Новость из категории: Культура

«На крилах кохання»

Кохання... Воно є, мабуть, одним із найбільших чудес світу! Як гармонійно можуть поєднуватись у ньому і радість і смуток, неймовірне окрилення і в той же час нестерпні муки. Як йому легко вдається піднести нас вище хмар, а вже за якусь мить воно може спопелити до тла…

Що значить кохати? Єдиної відповіді нема, але у всі часи кохати - це значить прагнути добра тому, кого кохаєш, без жодної вигоди, дарувати себе, щоб став щасливим твій обранець. На передодні Дня закоханих, про це прекрасне почуття зібрались поговорити студенти Путивльського коледжу СНАУ разом з бібліотекарями та практичним психологом. Ця зустріч – цікава відверта розмова про кохання : поєднання лірики, поезії з практичними порадами, тестами, ситуаціями. Студенти не тільки декламували улюблені вірші, дехто на великий загал виніс свої ліричні рядки. Звучали прекрасні пісенні композиції українських виконавців Святослава Вакарчука, гурту PIANOBOY, Віктора Павліка та ін.

Олена Миколаївна Воронова провела своєрідний флешмоб: кожен з присутніх отримав червоне сердечко на якому висловив свої думки, що ж таке кохання…Скільки цікавих і дорослих думок! Всі ці серця прикрасили зал бібліотеки, щоб всесвіт їх почув і побачив! Бібліотекарі привітали всіх з наступаючим Днем закоханих , підготували книжкову та віртуальну виставку присвячену найкращому з почуттів! Освідчуйтесь у коханні не тільки перед весіллям! Говоріть красиві слова не тільки 14 лютого. Даруйте посмішку щодня всім, і тоді світ стане кращим, а всі ми - добрішими!

Юлія Смирнова, завідувач бібліотеки Путивльського коледжу СНАУ

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости