Новина з категорії: Новини

Путивль отримав доступ до правди

Міський голова Валерій Валентинович Волков запровадив нововведення: з самого початку його роботи на цій посаді сесії міськради проходять у відкритому режимі.

Путивль отримав доступ до правди

Відбувається відеозапис роботи сесії і містяни разом з іншими новинами можуть побачити відео на путивльському каналі кабельного телебачення, або в будь-який час переглянути в інтернеті, набравши в YouTube «Путивль-ТВ». Ну, і, звичайно, прочитати про події в районній газеті. Так, наприклад, була оприлюднена інформація про підприємців – власників нерухомого майна, які ухиляються від сплати арендної плати за земельні ділянки, на яких розташоване це майно. Загальна сума несплачених податків сягає близько 2 млн грн. Це немалі кошти, сплата яких призвела б до значного поповнення міського бюджету. Заборгованість накопичувалась роками, то невже «попередники» про це не знали? А якщо знали, то чому нічого не зробили, щоб вирішити це питання? Цікавим видається відношення містян та й самої влади, до тих, чиї прізвища стали відомі широкому загалу. Це не завадило деяким з них стати номінантами конкурсу «Людина року», балотуватися в депутати (і стати ними), позиціонувати себе як меценатів, благодійників, патріотів свого краю...

Тобто, виділивши, образно кажучи, на 3 копійки кілька кГ цукерок чи чогось подібного дітям на якесь свято і здійнявши навколо цього багато галасу, насправді у цих же дітей забрали набагато більше – десятки, а то й сотні тисяч гривень: якщо не наповниться бюджет, то, наприклад, набагато зросте плата за дитячий садок (спроба підвищити плату вже була за відсутності міського голови, і тільки його повернення з відпустки поставило все на своє місце). У минулі часи порядна людина таким «благодійникам» і руки б не подала... Патріотизм виявився «квасним», а «благодійні» акції – ширмою, прикриттям корупційних діянь. Саме тому такі кроки нової української влади як боротьба з корупцією у різних її проявах викликають такий шалений спротив у тих, кому є що приховувати. Містяни мали б теж не тільки сподіватись на мера, що він відновить справедливість, а й самі проявити небайдужість, долучитись до громадського контролю за діями влади, активно вирішувати проблеми міста.

Зафіксували на відео і неабияку подію, що відбулась вперше за 20 з гаком років: віддалені (й не зовсім) вулиці й провулки, отримали, нарешті, електричне освітлення. Мешканці вулиць, на яких настало справжнє свято, не знають, як і дякувати за це Валерію Валентиновичу: саме він ініціював підключення вуличного освітлення, щойно зайнявши посаду мера. Ще одним здобутком путивльського міського голови є зниження тарифів на воду. Хай і незначне – на одну гривню, але на тлі того, що в Україні тарифи останнім часом тільки зростають, це виглядає обнадійливо. Отже, відкритість, прозорість, забезпечення рівних прав для всіх – на таких засадах будує свою роботу нова міська влада.

Підготувала Олена Долгая

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини