Новость из категории: Інформація

Забезпечення доступу до публічної інформації

Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Забезпечення доступу до публічної інформації

Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці - кабінеті №6 Глухівської міжрайонної прокуратури, що знаходиться у приміщенні прокуратури за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, 32.

Прийом запитувачів інформації проводиться у робочий час (понеділок-четвер з 9 до 18 години; п’ятниця з 9 години до 16 години 45 хвилин; перерва з 13 години до 13 години 45 хвилин).

Запити на інформацію подаються:

- поштою (41400, м. Глухів, вул. Спаська, 32);

- по телефону за номером: (05444) 2-24-48;

- факсом за номером: (05444) 2-30-23;

- на адресу електронної пошти: gluhiv@prokuratura.sumy.ua

Запит на інформацію має містити:

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Інформацію надав: Прокурор Глухівської міжрайонної прокуратури С.В. Пашкін

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости