Новина з категорії: Він та Вона

Проблеми створення стосунків між дівчатами і хлопцями

Гуляючи по парку, особливо в теплу пору року, можна не рідко зустріти молодих людей, що гуляють разом за ручку. Красиві закохані пари часто викликають в когось розчулення в душі, в когось спогади з минулого, а в когось мрії про свої майбутні стосунки.

Проблеми створення стосунків між дівчатами і хлопцями

Так якими ж бачить стосунки між хлопцем і дівчиною сучасна молодь? Чому так багато поодиноких молодих людей або тих, хто розчарувався і зневірився знайти «другу половинку»? З давніх давен люди створювали сім’ї не тільки для продовження роду, а й для полегшення свого існування в цьому світі. І завжди спостерігалось розділення соціальних ролей, які гармонійно доповнюють одна одну. Чоловік мав бути сильним, спритним, мужнім, винахідливим, відповідальним, надійним для того, щоб забезпечити свою жінку і дітей їжею і захистити їх. Жінка ж мала бути берегинею «сімейного вогнища», чуйною, ніжною, розуміючою, терплячою, жіночною. Саме ця відмінність була і є найголовнішою причиною прагнення людей встановлювати стосунки.

Але сучасні моральні цінності, ритм життя спотворюють історично сформовані уявлення про справжнього Чоловіка і справжню Жінку. Відбувається стирання меж між ними, оскільки дівчата прагнуть до емансипації. А науково-технічний прогрес виступає бар’єром для найголовнішого етапу створення стосунків: залицяння. Отже і виходить, що хлопці не наважуються знайомитись із «закритими, відстороненими дівчатами» в публічних місцях, а дівчата не завжди готові переносити знайомства із віртуального в реальний світ. Це лише одна із можливих проблем. Інша проблема полягає в тому, що молодь стає більш інфантильною, егоїстичною, забуває про те, що в стосунках у кожного є не тільки «я хочу», але і «я повинен». А саме дотримуватись певних норм і правил: бути толерантним і відноситись до партнера з повагою, будувати стосунки на засадах довіри і взаєморозуміння, поблажливо відноситись до недоліків. Отже найголовніше, що мають зробити хлопець і дівчина перед вступом у стосунки: стати самодостатніми, розвинути риси справжнього Чоловіка і Жінки та ніколи не забувати, що все ж таки споконвічно дівчат приваблюють справжні лицарі, а хлопців – справжні музи, заради яких можна робити звершення.

Норка Ч.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини