Новость из категории: Спорт

Ганна Кривонос – надія України на майбутню Олімпіаду

21-річна глухівчанка Ганна Кривонос вже вкотре прославляє наше місто і державу на всесвітньому рівні. Зараз дівчина знаходиться в Норвегії, де показала чудові результати. У загальному заліку Юніорського кубку IBU біатлоністка зайняла 9 місце і вважає це досить вдалим підсумком сезону. Згідно оприлюдненому на сайті біатлону рейтингу стабільності виступів юніорок української збірної за підсумком сезону 2018/2019, Ганна Кривонос займає 1 місце! Попереду у спортсменки – світові арени та серйозні старти.

В другій половині березня відбудеться юніорський і дорослий чемпіонати України, але вона в них брати участь не буде, адже готується до останнього етапу Кубку світу. З осені Ганна вже на постійній основі виступатиме серед дорослих. Як повідомив старший тренер жіночої збірної України з біатлону Андрій Прокунін, дійсно, він викликав Ганну на Кубок світу в Норвегію. «Вона це заслужила своїми результатами на чемпіонаті світу та Європи. Вона – це наше майбутнє. З перспективою на Пекін ми вже повинні надавати шанс молоді проявити себе». Уточнюємо, що Прокунін мав на увазі Олімпіаду в Пекіні, яка відбудеться у 2022 році.
 
3 роки проминуть швидко, і українській збірній потрібно докласти чимало зусиль аби добре підготуватися до виступу. Та маючи таких чудових біатлоністок, як Ганна Кривонос, ми сміливо можемо сподіватися на те, що на п'єдесталі пошани замайорить прапор України та зазвучить гімн нашої держави! Наразі героїня статті знаходиться в Норвегії, тож ми поспілкувалися з її мамою Галиною Володимирівною. Жінка розповіла, що звісно ж, її радують перемоги доньки, і вона дуже нею пишається. Та все ж таки співрозмовниця зізналася, що найголовніше для неї як матері є те, що донечка виросла справжньою людиною, порядною та доброю. Ганна дуже мною опікується, переживає за моє здоров'я, і весь час каже, що я – найкраща матуся у світі!».
 
Оксана Ковальова


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости