Новина з категорії: Спорт

Знай наших

В зимовому сезоні 2015 року  до своєї золотої медалі на чемпіонаті світу з біатлону в білоруських Раубічах Анна Кривонос додала срібну та бронзову нагороди чемпіонату світу з біатлону 2016 року серед дівчат в румунському Брашові та здобула перемогу на  традиційному 26 лижному марафоні в словенській Поклюці на 10 км. серед спортсменок  до 23 років.

Анна Кривонос

За спортивні заслуги вона була відзначена подяками різного ґатунку, а саме отримала відзнаку Глухівської міської ради «Професіонал 2015 року» в номінації «Перемога року», сумським обласним відділенням Національного Олімпійського комітету за 2 місце в номінації «Краща молода спортсменка з олімпійських видів спорту», департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації занесена до «Книги рекордів освіти Сумщини».

Крім цих нагород Анна нагороджена вітальним листом міністра внутрішніх справ України А. Авакова та  стала лауреатом у номінації п’ять кращих спортсменів фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з зимових олімпійських видів спорту у сезоні 2015-2016 років.

За результатами змагань Анну Кривонос включено до складу національної збірної команди України по підготовці до чемпіонатів світу, Європи та Кубку Європи з біатлону серед юніорок та літнього чемпіонату світу.

За підготовку спортсменки Заслужений тренер України Олександр Москаленко  отримав подяку від президента національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки за вагомий внесок у розвиток та пропаганду олімпійського руху в Україні.

Тренер та спортсмени вдячні виконавчому директору ТОВ «Линен оф Десна" Сергію Гайдуку за підтримку по участі в культурно-спортивному заході  «Спортивна особистість Сумщини».

Михайло Плотницький

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини