Новина з категорії: Новини

Зустріч з заступником місії США в Україні

Заступник голови місії США в Україні Джордж Кент та другий секретар-консул з політичних питань Марк Муррі зустрілися з громадськими активістами Глухова. Зустріч відбулася 18 квітня, під час участі представників Посольства США у національній конференції «Як успішно впровадити аграрну реформу».

Зустріч з заступником місії США в Україні

Активісти розповіли про громадське життя у Глухові, зокрема нещодавню посадку ялівцевого лабіринту у міському парку, яку започаткувала ініціатива «Співдружність добрих глухівчан» на гроші, які збирали протягом року всі небайдужі мешканці міста.

Зустріч з заступником місії США в Україні

Галина Овсянко, представниця благодійної організації "Співдружність добрих глухівчан", зазначила: "Можу сказати, що наше місто революційно перетворюється. Бо революція стається у свідомості людей. Це коли перестають вважати, що хтось комусь щось винен, а починають розуміти, що кожен щось може, а коли такі люди збираються до купи - вони можуть усе!".

Марія Опутіна, представниця ГО «Центр активних глухівчан», розповіла про ініціативи в медичній сфері: «На сьогодні в умовах складного становища медицини в нашій країні одним з ефективних форм профілактики захворюваності може стати розвиток громадської медицини. Під цим ми розуміємо пропагування здорового способу життя, проведення лекцій з основних кроків попередження, виявлення та лікування хвороб та тяжких станів. Це все можуть робити активісти громади.»

Джордж Кент також завітав до гаражу №5, де активісти ГО «Центр активних глухівчан» плетуть маскувальні сітки для армії і мав змогу власноруч спробувати цю справу.

Люсьєна Шум

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини