Новость из категории: Информация

Конференція "Як успішно впровадити аграрну реформу"

За ініціативи міського голови Глухова Мішеля Терещенка створено «Українську колегію» як інтелектуальний центр проведення заходів для обговорення актуальних та соціально значущих питань національного масштабу, з метою об’єднання прогресивних людей різних галузей діяльності та напрацювання спільних рішень щодо реформування та розвитку України.

Першим заходом у рамках «Української колегії» стане національна конференція, присвячена впровадженню аграрної реформі. Її буде проведено в Глухівському агротехнічному інституті ім. С. А. Ковпака (м. Глухів, вул.. Терещенків, 36) за підтримки Міністерства аграрної політика та продовольства України, асоціації «Українського клубу аграрного бізнесу» (УКАБ), Фундації спадщини Терещенків та Сумської ОДА .
Захід буде проходити у громадському та першому корпусах інститута 18 квітня ( з 9:00 по 18:10), 19 квітня (з 10:00 по 17:30). Церемонія відкриття відбудеться 18 квітня о 10:20.

На відкриття спеціально приїжджають заступник Міністра АПК Франції, представництво США, народні депутати України, іноземні інвестори, відомі аграрії, керівництво Сумської області. Будуть обговорені найболючіші теми для українських аграріїв та запропоновані інноваційні вирішення проблематики сільського господарства, враховуючи провідний міжнародний досвід.
Україна нарешті отримає відповідь як успішно впровадити аграрну реформу.
17 квітня для учасників конференції відбудеться екскурсія по агропідприємствам області з відвідуванням Мовчанського монастиря у Путивлі, яка закінчиться «конопляною вечіркою».

Контактна особа : 066-41-56-285 (Олена Ніжник)

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости