Новость из категории: Информация

Семінар по впровадженню системи електронних закупівель ProZorro

Шановні глухівчани - розпорядникі бюджетних коштів, бухгалтери, підприємці та небайдужі громадяни - платники податків! Закон «Про публічні закупівлі» створює основу для поширення електронної системи закупівель на всі закупівлі державних органів. Повний перехід відбудеться протягом 2016 року. Вже з 1 квітня на ProZorro в обов’язковому порядку переходять усі великі замовники: міністерства, відомства, найбільші державні компанії. З серпня - почнуть переходити всі інші.

Тому, 6 квітня, з 13:00 до 16:00 у Міському палаці культури міста Глухів буде проведено семінар по впровадженню системи електронних закупівель ProZorro. Запрошуємо вас взяти участь, поспілкуватися з колегами та задати питтання.
Програма заходу:
12:45 - реєстрація учасників.
13.00-14.00 - Реформа державних закупівель в Україні: основні напрямки та завдання, законодавче забезпечення, плани з електронізації (Юрій Бугай, Міністерство економічного розвитку та торгівлі)
14.00 - 14.45 - Практикум із підключення до системи ProZorro: архітектура, принципи роботи, особливості впровадження. Презентація електронних майданчиків. (Представники електронних майданчиків)
14.45 - 15.00 - Сесія запитань-відповідей.
Вхід вільний.
Контактна особа - Шум Сергій 066 329 01 84
«Немає жодних державних грошей, є тільки гроші платників податків».Маргарет Тетчер


З повагою, радник міського голови м. Глухів Мішеля Терещенка Шум Сергій тел.: +38 067 443 43 78


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости