Новина з категорії: Культура

Глухівська районна бібліотека - переможець конкурсу

Глухівська районна бібліотека- переможець конкурсу проекту Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу ( програма «Еразмус +»).

У конкурсі взяло участь 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки, у яких в 2016 році буде створено Пункт європейської інформації. Цілі проекту – розширення мережі центрів європейської інформації України в містах і районах, активізація роботи бібліотек з популяризації європейських цінностей серед місцевих громад України. В рамках реалізації цього проекту наша бібліотека проведе низку заходів з популяризації ідеї євроінтеграції України серед громади шляхом проведення квестів для молоді, вуличних акцій «Європейський квартал».

Бібліотека отримає доступ до електронних баз данних про ЄС та євро інтеграцію від Представництва ЄС в Україні, пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації, набір рекламно-інформаційних матеріалів, сувенірів про ЄС та євроінтеграцію. Координатор проекту Людмила Бубнова пройде дводенне навчання в Києві в тренінговому центрі Української бібліотечної асоціації.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини