Новость из категории: Новости

Громадські ініціативи – запорука розвитку громади.

В рамках впровадження в Україні проекту «Українського самоврядно-громадського стандарту» Міністерства закордонних справ Польщі та Канади, Березівську об’єднану територіальну громаду відвідала польська делегація на чолі з Павелом Прокопом - членом українського форуму, засновником Фундації менеджерських ініціатив Польщі, радником міського голови м. Люблін

Метою відвідування стала потреба в розробці Концепції розвитку громади, в основу якої покладено проекти соціально-економічного та культурного розвитку. Як зазначив Павел Прокоп, на робочій нараді з керівниками структурних підрозділів Березівської сільської ради, проекти, які пройдуть відбір, отримають гранди Євросоюзу та Канади. Також, польські експерти проаналізували соціально-економічну ситуацію в громаді та разом з присутніми визначили пріоритети, які надалі будуть відображені в Концепції. В першу чергу це створення нових робочих місць, розвиток інфраструктури, туризму та соціальної сфери.
 
В селі Слоут на зустрічі з виконуючими обов’язки старост населених пунктів громади, громадським активом села польські партнери поділилися досвідом організації самоврядування в своїй країні та шляхом інтерактивного спілкування з присутніми визначили основні проблемні питання, які турбують жителів громади. Підсумовуючи результати зустрічі з польськими колегами, голова Березівської сільської ради Надія Артеменко підкреслила, що в умовах демократичних та економічних перетворень в суспільстві квінтесенцією ключової реформи – децентралізації є створення умов для громадських ініціатив, як головного чинника розвитку території, та закликала присутніх до створення громадських організацій, які б долучилися до розробки Стратегії розвитку громади.
 
В.В. Цюкало

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 26 февраля 2016 20:57
  • Автор: воля
От цікаво:який штатний розпис чиновників Березівської громади?