Новость из категории: Информация

Громада та міська влада об'єднує зусилля для запобігання корупції.

Мішель Терещенко підписав розпорядження про створення Антикорупційної та люстраційної ради при Глухівському міському голові. Зазначений орган буде допомагати останньому у питаннях запобігання корупції, керуючись Законами України « Про місцеве самоврядування в Україні», « Про запобігання корупції», «Про очищення влади», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки».

До складу Антикорупційної та люстраційної ради при Глухівському міському голові включені представники громадських організацій, які були ініціаторами створення цієї ради. З них була сформована координаційна група, яка наразі готує положення, регламент та інші документи, на підставі яких буде діяти Антикорупційна та люстраційна рада при Глухівському міському голові. Хоча боротьба з корупцією відповідно до чинного законодавства України є функцією виключно правоохоронних органів, міська влада та громадськість мають брати активну участь у її запобіганні та протидії.

Громадські організації та громадяни, які бажають долучитися до роботи Антикорупційної та люстраційної ради мають можливість подати заву на ім'я Глухівського міського голови щодо вступу до Антикорупційної та люстраційної ради. Резюме може відправлятися на електронну адресу: alena.nizhnik@gmail.com. Перевага надається особам, які мають юридичну або економічну освіту та певний досвід у сфері запобігання корупції.

Також просимо направляти інформацію щодо проявів (створення) корупційних дій в структурі міської влади, комунальних підприємств, тощо, які мають бути розглянутими на засіданні та щодо люстрації тих чи інших посадових осіб, які заплямували свою репутацію перед громадою. Антикорупційна та люстраційна рада розгляне ваші заяви. Засідання Антикорупційної та люстраційної ради будуть проводитися 1 раз на місяць, робочі групи за певними напряммаи працюватимуть постійно.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 25 февраля 2016 11:34
  • Автор: Ирина Курган
цитата из фильма Вечера на хуторе близ Диканьки:-" Зачем черта искать, если он за плечами сидит...." так и у нас все коррупционеры у власти а мы будем их искать)))