Новость из категории: Новини

Польща підтримуватиме Україну в процесі розбудови сучасної та демократичної держави.

Глухівський міський голова Мішель Терещенко відвідав IX Економічний Форум Європа-Україна, який проходив з 24 по 26 січня у польському місті Лодзь під гаслом «Стратегія реформ та модернізація – чи вже настав прорив?» Організатором цього заходу став Варшавський Інститут східних досліджень. В дискусіях брали участь політики, експерти, та бізнесмени з України, Польщі, інших країн ЄС та США. Ключовими питаннями, які обговорювалися на Форумі стали питання модернизації та розвитку економічного потенціалу України.

1 січня 2016 року Україна вступила до зони вільної торгівлі. «Велике значення для України мають польські інвестиції, які, до речі, складають 800-900 мільйонів грн., але це не межа і вони можуть зростати. Україна має великий перспективний ринок, близький по духу польському географічно, історично, культурно. Польща готова і буде підтримувати Україну на цьому шляху» - наголосив речник міністерства закордонних справ Польщі Артур Дмоховський. Ситуація на Донбасі, високий рівень корупції, монополізація та олігархізація економіки, які поглинули Україну – це чинники нестабільної ситуації. Але Польща зацікавлена у глибокій та продуктивній співпраці з Україною.
 
Уряд Польщі готовий допомогати українському уряду в процесі проведення реформ, особливо тих, які стосуються децентралізації влади та боротьби з корупцією. Мішель Терещенко був спікером у панелі обговорення під назвою «Міста як двигун економічного розвитку» разом з професором кафедри державного управління і місцевого самоврядування Національної академії при президенті України, Василем Куйбідою, Бартошем Мисіорським, віце-головою правління, центру ДПП та Войцехом Росицьким, заступником мера міста Лодзь. Виступ Глухівського міського голови був сприйнятий дуже позитивно. «Я знав, що у нас багато друзів, але не очікував, що їх така величезна кількість» - сказав Мішель Терещенко. Під час проведення Форуму було встановлено багато цікавих та корисних контактів для Глухова.


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости