Новость из категории: Информация

Послуга муніципальна няня для глухівчан

З початку 2019 року в Україні стартувала програма уряду, направлена на компенсацію молодим батькам витрат на няню для дитини до 3 років. В рамках правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство», яка розгорнута в межах загальнонаціонального проєкту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці юстиції Сумщини інформують громадян щодо даної ініціативи та змін, які відбуваються. РОЗМІР ВІДШКОДУВАННЯ ЗБІЛЬШИВСЯ З липня 2019 року в Україні збільшився розмір прожиткового мінімуму.

Разом з тим, збільшилась й сума відшкодування за послуги муніципальної няні. Так, наразі розмір компенсації становить 1699 гривень щомісяця. До речі, відшкодування сплачується за кожну дитину, якій надається послуга з догляду муніципальною нянею. ХТО МОЖЕ БУТИ МУНІЦИПАЛЬНОЮ НЯНЕЮ? Будь-хто, хто зареєструвався як фізична особа-підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91), або юридична особа, яка надає послуги догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10).
ЯК ОТРИМАТИ ВІДШКОДУВАННЯ?
1. Укласти договір з муніципальною нянею.
2. Звернутися у відділ соцзахисту відповідної ради за місцем проживання та надати:  копію офіційно укладеного з нянею договору;  документи, що підтверджують оплату послуг няні (квитанції, чеки, виписки з банківського рахунку);  свій паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, свідоцтво про народження дитини;  заяву на отримання компенсації.
ВАЖЛИВО! Подати документи протягом місяця з моменту укладання угоди з нянею та щомісяця до 5 числа надавати документи про оплату праці няні.


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости