Новость из категории: Новости / Новости с видео

Безпечне місто: повернув собі гроші й документи - допомогло відеоспостереження (відео)

Завдяки відеоспостереженню чимало людей у Глухові позбігли великого лиха. Розповімо про випадок, який трапився нещодавно з гостем нашого міста, у якому він був проїздом, прямуючи до однієї з європейських країн. Коли на Глухів лягали сутінки, він вирішив скупитися у нічному магазині біля автостанції. Придбавши харчі, було пішов, але невдовзі повернувся – попити кави.

При розрахунку ж виявив пропажу свого гаманця, де, окрім всілякого дріб’язку, знаходилося ще декілька тисяч гривень, певна сума в іноземній валюті, паспорти, документи на машину. Ситуація, згодьтеся, катастрофічна. Втім, потерпілий не розгубився, і попрохав власника торговельного закладу переглянути відеозапис камер спостереження. А ті чітко зафіксували, як осоружний гаманець випадає з сумки, куди його поклав господар після перших відвідин «нічника», і невдовзі його підіймає незнайомий хлопець ... хоча який незнайомий – один з присутніх його пізнав, і навіть згадав адресу. Не сказати щоб щасливий - але таки господар знахідки ( якщо відверто, до гаманця він навіть і не заглянув) був уже на підході до свого будинку на Синявці, коли біля нього зупинився легковик.
 
З нього вийшов власник гаманця. Далі були невимушене спілкування, взаємні пояснення. У підсумку, гроші й документи опинилися там, де їм і належало бути. Тож можна пересвідчитись, наскільки ефективним може бути використання відеокамер, наскільки це допомагає людині справитися з непростим життєвим випробуванням. Годі, мабуть, казати, наскільки масштабнішим та якіснішим може бути ефект від загальноміської системи відеоспостереження, запровадження якої передбачає програма «Безпечне місто».
 
За інформацією Олександра Буйкова
 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости