БЕЗПЕЧНЕ МІСТО: Відеоспостереження як засіб контролю за дотриманням водіями ПДР
Нагадаємо, що в минулому випуску ми повідали читачеві, як завдяки матеріалам відеоспостереження можна повернути загублене майно (йшлося про гаманець) його господареві. Цього разу розповімо про ще одну важливу сферу, де відеоспостереження, взагалі, грає чи не головну роль, а саме – фіксацію порушень правил дорожнього руху водіями. Представляємо вашій увазі три кадра з відеокамери на ТРЦ «Юність», де відображено по епізоду різних ДТП. У першому відеокамера чітко зафіксувала неуважність водія джипа, який ледь не збив жінку на пішохідному переході. Другий демонструє ВАЗ – 2099, що перетинає на чималій швидкості, попередньо не пригальмувавши, як того вимагають правила дорожнього руху, перехрестя вулиць Шевченка та Києво – Московської, і не помічає перешкоди справа.Уникнути аварії вдається дивом.
А ще відеоспостереження особливо стає на пригоді о темній порі доби. Наочно переконатися в тому можна, ознайомившись з наступним, третім, епізодом. Там видно, як у сутінках (коли, до речі камери відеоспостереження нечітко розпізнають контури рухливих об’єктів), водій мопеда їде по своїй полосі, але ближче до центру вул. Шевченка, і чудом уникає зіткнення з мікроавтобусом, який на великій швидкості, зрізавши кут по зустрічній (що заборонено ПДД) при повороті з Києво – Московської, мчить якраз по середині проїжджої частини.
Три епізоди, про які щойно йшлося, на щастя, не потягнули якихось фатальних наслідків. Втім, зважаючи, на чітку роботу відеокамер, та їх правильне налаштування можна бути певним: станься серйозне ДТП, за їхньою допомогою можна буде скласти цілком об’єктивну картину події, безпомилково з’ясувавши, хто винуватець, а хто жертва. Так, саме завдяки чіткому налаштування відеокамери було зафіксовано номер авто, яке ледь не «знесло» мопедиста.
Підготував: Олександр Буйков
Поділитися в соціальних мережах:
Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter