Новость из категории: Новости

До 30-річчя Чорнобильської катастрофи

26 квітня біля пам’ятника чорнобильцям громадськість міста Глухова, працівники поліції вшановували загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

До 30-річчя Чорнобильської катастрофи

На урочистості були запрошені ветерани, пенсіонери органів внутрішніх справ, серед яких ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та родичі загиблих.

Розповісти про ті жахливі дні запросили ветерана органів внутрішніх справ Леоніда Тарасенка, який тоді був відряджений для допомоги у ліквідації трагедії. Тоді, після аварії, за перші п’ять років, розповів гість, у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС взяли участь 25 працівників глухівської міліції, з яких шість чоловіків загинуло.

Загиблих колег-ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання. Після чого всім ліквідаторам керівництво Глухівського відділу поліції вручили медаль та  почесні грамоти за бездоганну службу та участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.

Працівники поліції разом із запрошеними гостями переглянули короткометражний фільм "Чорнобиль. Як це було". А потім поклали квіти до меморіалу загиблим ліквідаторам.

Євгенія Гапонько

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости