Новость из категории: Новости

Вшанували загиблих земляків

У 74-ту річницю трагічної дати, коли в далекому 1942 році фашистами було спалене разом із жителями село Гута, що на Глухівщині. Біля пам'ятника загиблим сільчанам зібралося багато люду: трудівники села, вчителі, школярі, керівництво району та Березівської громади.

Виконуюча обов`язки старости с. Землянки О. Г. Кугай розповіла учасникам траурного мітингу про трагедію села Гута, яке 8 березня 1942 року було повністю спалене фашистськими окупантами, а жителі розстріляні. У виступах голови Березівської громади Н. М. Артеменко, котра ініціювала цей важливий захід, голови Глухівської районної ради О. О. Ткаченка, фермера В. В. Московченка, журналіста М. П. Гурця, ветерана праці, уродженця села Гути Г. П. Савощенка прозвучали слова скорботи за загиблими земляками і сподівання про те, на українській земля нарешті припиниться війна і встановиться мир…

В цей час на річку Єсмань, яка протікає неподалік від села Гути, прилетіли дванадцять білих лебедів, як символ невмирущої пам`яті про невинно убієнних мирних людей.

Вл. інф.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости