Новина з категорії: Спорт

Юні каратисти – з медалями

Чемпіонат області з олімпійського карате, що відбувся минулого тижня в м. Суми, показав: у Глухові мешкають справжні спортивні герої! Так, нещодавно понад 200 найсильніших спортсменів Сумської області боролися за звання кращих. Збірну Сіверщини представляли діти з Глухівського, Шосткинського та Ямпільського районів.

У результаті змагань команда з Глухова виборола 16 медалей. Чемпіонами області стали: Дарина Бокова (6-7 років), Таїсія Василенко (8-9 років), Мирослава Аббасова (16-17 років), Микита Наливайко (10-11 років), Владислав Білобаба (12-13 років). Всі вони отримали «золото». А ось імена школярів, котрі зайняли другі місця і стали срібними призерами чемпіонату: Родіон Лісничий, Сергій Колосовський, Катерина Лата, Анастасія Міньковська, Дмитро Тарасов. На п'єдестал пошани в якості бронзових призерів виходили: Богдан Лісничий, Софія Кашара, Діана Боровик, Олександр Кожедуб, Микита Колотуша та Ілля Конюхов. Вітаємо юних глухівчан з вдалим виступом та бажаємо їм подальших успіхів!