Новина з категорії: Новини

Правила безпеки та можливості отримання допомоги в Україні

28 квітня Глухівський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з Глухівською міською організацією Товариства Червоного Хреста України провів тренінг на тему: «Правила безпеки та можливості отримання допомоги в Україні».

Захід проводився на базі кафедри педагогіки та психології Глухівського національного педагогічного університету ім.О.Довженка. Його учасниками стали учні 6 – 11 класів ЗОШ № 2 та ЗОШ № 6 із сімей внутрішньо переміщених осіб, які зазнали наслідків конфлікту у Східній Україні та сімей учасників АТО. Тренінг був спрямований на ознайомлення дітей з основними ризиками порушень прав дитини в період конфлікту, видами цих порушень та можливість отримати допомогу, а також про правила безпеки в сучасних умовах. Для кращого засвоєння отриманої інформації, слухачі переглянули відповідні відеоролики та розробили пам’ятку «Твої правила безпеки».

Тренінгове заняття провела начальник відділу соціальної роботи Глухівського МЦСССДМ Олена Юденич, допомагали у проведенні вправ -розминок студенти ГНПУ.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини