Новость из категории: Новости

День ЦЗ – це екзамен для всього колективу

Відповідно до Плану основних заходів підготовки цивільного захисту міста Глухова на 2016 рік, 15 квітня на базі професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженка, під керівництвом директора Ребченка О.М., було проведено показове навчання з питань цивільного захисту. На навчанні були присутні відповідальні фахівці з питань цивільного захисту населення та вчителі основ безпеки життєдіяльності загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

День ЦЗ – це екзамен для всього колективу

У ході проведеного заходу на практиці було перевірено наскільки колектив коледжу підготовлений до дій в екстремальних ситуаціях. Відпрацьовано практичні дії органів управління та формувань цивільного захисту щодо мінімізації наслідків імовірних надзвичайних ситуацій, використання засобів індивідуального та колективного захисту, надання першої медичної само- та взаємодопомоги, проведення евакуації студентів та викладачів коледжу під час навчальної надзвичайної ситуації техногенного характеру.

День ЦЗ – це екзамен для всього колективу

Заходи проведено якісно, на високому методичному рівні, з використанням сучасних методів навчання, з залученням спеціальної пожеже рятувальної техніки ДПРЧ-19 Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.  

День ЦЗ – це екзамен для всього колективу

Найбільш активними учасниками заходу були викладачі та студенти груп, де викладається тематика «Захист Вітчизни» та «Основи здоров’я»,  а також формування цивільного захисту.

День ЦЗ – це екзамен для всього колективу

Слід відмітити, що дієву допомогу в організації підготовки учасників навчання, тематичної виставки коледжу було надано підрозділом з питань надзвичайних ситуацій управління ЖКГ міської ради, Глухівським навчально-консультаційним пунктом навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області та Глухівським районним сектором Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

День ЦЗ – це екзамен для всього колективу

Навчання пройшло організовано і закінчилося підбиттям підсумків.

День ЦЗ – це екзамен для всього колективу

Незважаючи на скрутні економічні умови, відсутності необхідної навчальної матеріально-технічної бази з питань цивільного захисту, присутніми фахівцями навчальних закладів міста була дана висока оцінка організації та проведення заходу.

Володимир Ігнатенко, головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій УЖКГ Глухівської міської ради.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости