Новость из категории: Информация

До уваги абітурієнтів! Військова освіта.

Глухівським міським об’єднаним міським військовим комісаріатом розпочато відбір кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів.

 

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів України приймають на навчання за ступенем (освітньо-кваліфікаційним рівнем) бакалавра (спеціаліста) осіб з числа цивільної молоді, військовослужбовців строкової військової служби, військовослужбовців військової служби за контрактом та здійснюють підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу в Збройних Силах України.
Випускники ВВНЗ (ВНП ВНЗ) отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну (або базову) вищу освіту та відповідну кваліфікацію гарантоване працевлаштування . Грошове забезпечення по офіцерській посаді складає від 9100 гривеь.
Термін підготовки:
офіцерів командного фаху - 4 роки;
офіцерів інженерного та гуманітарного фахів - 5 років.

 

Всі бажаючі вступити до вищіх військових навчальних закладів повинні не пізніше 01.04.2016 року звернутись до Глухівського міського військового комісаріату кабінет №5 для подання заяви, проходження медичної комісії та оформлення особової справи.

Також надаємо перелік вищих військових навчальних закладів та напрями підготовки відповідних начальних закладів.

Харківський університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба

Здійснює підготовку:офіцерів для Повітряних Сил та військ протиповітряної оборони Сухопутних

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Здійснює підготовку офіцерів: для підрозділів танкових, механізованих військ Сухопутних військ та інженерних військ;

Військова академія (м. Одеса)

Здійснює підготовку офіцерів:командного фаху - для підрозділів високомобільних десантних військ, військової розвідки та спеціального призначення;військових фахівців з продовольчого та речового забезпечення, забезпечення пальним та мастильними матеріалами, з експлуатації та ремонту ракетно-артилерійського озброєння, з експлуатації автомобільної техніки військ, з фізичної підготовки та спорту у військах

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Здійснює підготовку офіцерів з інформаційно-пропагандистського та розвідувально-інформаційного забезпечення діяльності військ (сил), військових журналістів, військових перекладачів, військових фінансистів, фахівців з юрисконсультської роботи.

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації

Здійснює підготовку офіцерів: фахівців командного та інженерного фахів з систем і комплексів військового електрозв'язку і радіозв'язку, програмного забезпечення, автоматизованих систем управління військами і озброєнням.


Житомирській військовий інститут ім. С.П.Корольова

Здійснює підготовку офіцерів:фахівців з радіоелектронних комплексів та систем озброєння і техніки спеціального призначення та спеціального радіозв'язку, засобів радіоелектронної боротьби, технічного захисту інформації та спеціального контролю, автоматизованої обробки інформації, роботизованих систем спеціального призначення.
.

Факультет військової підготовки Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут”

Здійснює підготовку офіцерів: фахівців з радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки військ та фахівців танкових військ інженерного профілю.

Факультет військово-морських сил Одеської національної морської академії.

Здійснює підготовку офіцерів для Військово-Морських Сил.

Військово-юридичний факультет національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Здійснює підготовку офіцерів юристів, фахівців прокурорсько-слідчої роботи у Збройних Силах України.

Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м. київ)

Здійснює підготовку офіцерів-фахівців з будівництва та експлуатації аеродромів і захисних споруд, організації військових перевезень і управління на повітряному транспорті, забезпечення військ (сил) матеріально-технічними засобами служби пального.

Кафедра військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Здійснює підготовку офіцерів-фахівців із забезпечення військ (сил) паливом, пальним і мастильними матеріалами

Кафедра військової підготовки Одеського державного екологічного університету

Здійснює підготовку офіцерів-фахівців з гідрометеорологічного (метеорологічного) та геофізичного забезпечення військ (сил)

Військовий комісар Глухівського ОМВК підполковник О.В.Хроль

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости