Новость из категории: Статьи

Гудбай, Ковальова, гудбай!

Нещодавно на сайті "Глухів Інфо", що в місті має недобру славу поширювати плітки та замовні матеріали було розміщено інтерв`ю Оксани Ковальової, в стилі - "А-ля - Ковальова" (Оксана Ковальова бере інтерв’ю в Оксани Ковальової), в якому вона розповідає про тяжкі та сурові умови праці в газеті "Кур`єр", що навіть була змушена з новонародженою дитиною брати інтерв`ю, а далі ще цікавіше, дійшло до того, що редактор газети Микола Захарченко забороняв даній журналістці брати участь у якихось хресних походах, зневажав її право на віросповідання і релігію.

Щоб читачу краще було зрозуміло глибину польоту думки даної особи, в якої не має меж підлості та цинізму, хочеться зупинитись на деяких моментах даної статті. Далі мовою оригіналу:

« То есть я была просто обязана мыслить по – курьеровски, молиться в тех храмах, которые поддерживает новая власть, дружить только с теми, с кем дружит мой непосредственный начальник, и ни в коем случае не высказывать свое мнение в соцсетях, если оно идет вразрез с мнением провластной команды....»

Прочитавши такі "откровєнія" Оксани Ковальової в необізнаного читача, мабуть, волосся дибки встає. Як це в наш час таке можливо, що ж там за деспоти працюють? Далі ціла стаття присвячена редактору газети "Кур`єр" Миколі Захарченку, що знущався з героїні даного матеріалу. Йому постійно марилося, що його підлегла "деркачовська", тож за це перепадало на горіхи не тільки їй, а навіть і її чоловікові:

 

- "Однажды от Коли досталось и моему мужу, который имел неосторожность под фоткой застрявших в снегу фур (была длиннющая очередь по Пушкина), оставить свой комментарий: "Нет в городе хозяина”. Захарченко так и сказал: "Оксана – сотрудница Курьера, значит, ты, ее муж, не имеешь никакого права плохо отзываться о власти!”

Наприкінці статті в героїні нарешті приходить прозріння, що ж вона робить в цій ненависній їй газеті?

"Его (Кур`єр) – то я уже давным – давно переросла, и многие удивлялись, что я делаю в глуховской малотиражке... Все закончилось тем, что я хлопнула дверью и распрощалась с Захарченко навсегда, зная, что мне есть куда уйти..."

В читача прочитавши цю статтю закладається питання, чому ж цілих 7 років, як вона пише, терпіла звірячі знущання, чи там тримали її насильно та примушували працювати, як якогось раба? Про це в статті жодного слова.

Ось така цікава вийшла історія з вуст Ковальової. Для колективу це не стало дивиною, мабуть, всі вже звикли до примх та дивацтв даної персони .... Тут доречний вислів: "Платон мне друг, но истина дороже".

Тож, що ж сталось насправді? Хочеться розставити всі крапки над І.

В середині грудня минулого року газета "Кур`єр" припинила співпрацю з Оксаною Ковальовою, що працювала журналістом даного видання. У гонитві за смаженими фактами дана журналістка нехтувала обов`язковими вимогами газети висвітлювати матеріали об`єктивно та неупереджено, натомість статті подавалися безграмотно та з грубими помилками, через це на газету надходили скарги з боку героїв її матеріалів, деякі справи навіть доходили до суду. Редакція "Кур`єру" просить вибачення у читачів, якщо статі даної журналістки вводили в оману.

Основна тематика матеріалів, що публікувалась в газеті автором здебільшого стосувалась криміналу, ДТП, надзвичайних подій та соціальної сфери. Незрозуміло, про які утиски політичні, або релігійні йдеться мова, про що вона відкрито заявляє, можливо відомо тільки їй в її бурхливій фантазії. Чесно кажучи, щоб писати про політику та релігію Оксана не підходила головним критеріям - висвітлювати кваліфіковано та неупереджено.

Після новорічних свят, приблизно тиждень потому при зустрічі особисто зі мною, як з редактором "Кур`єру" Ковальова повідомила, що їй запропонували роботу інтернет-видання "Глухів-Інфо" та обласний депутат, ним виявилась Марія Коняєва. Але оскільки вона знаходиться в декретній відпустці, трудову книжку забирати з газети категорично відмовилась. На питання, чому вона не бажає офіційно працювати на даному сайті, пояснила, що там всі працюють неофіційно. Це викликало в мене подив, на наступне питання, чому ж депутатка відмовляється офіційно працевлаштувати та як це можливо поєднувати посаду - чіткої відповіді Оксана не надала. Питання до Маріії Коняєвої остається відкритим, незрозуміло, що ж це за нова посада прес-секретар заповідника "Сеймський" на неофіційних умовах та чому не можна на законних засадах працевлаштувати такого незамінного працівника?

До речі, нашому читачеві, мабуть, також буде цікаво дізнатися, що то за такий з`явився сайт "Глухів Інфо" на просторах інтернету, чому він ніде не зареєстрований, інформація подається без підписів авторів, чому ніхто не несе відповідальності за дані статті, хто замовник та кукловод цієї пропагандистської компанії? На ці та інші питання ми обов`язково надамо інформацію у наших наступних номерах газети, на нашому сайті та нещодавно створеній в FB сторінці " Hlukhiv fake news / Глухівські фальшиві новини ".

Хочеться додати, що видання "Кур'єр + ТРК Глухів" не належить до жодної політичної партії, не є власністю чиновників, депутатів місцевих чи Верховних Рад. Редакційна політика газети стоїть на засадах дотримання принципів об`єктивності та неупередженості у висвітленні матеріалів.

Зі свого боку хочу побажати відомій журналістці Оксані Ковальовій успіхів на новому місці роботи, залишатися в будь-якій ситуації людиною, а у своїх сенсаційних матеріалах писати лише правду!

Микола ЗахарченкоПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости