Новость из категории: Информация

Понад 700 тисяч гривень відшкодовано до бюджету працівниками податкової міліції Сумської області

Як повідомив Андрій Павлун, перший заступник начальника Головного управління ДФС у Сумській області, основним завданням оперативних та слідчих підрозділів фінансових розслідувань Сумщини є захист економічних інтересів громадян України, перш за все, найбільш соціально незахищених верств населення, шляхом протидії кримінальним та іншим правопорушенням у сфері оподаткування та перенаправлення коштів тіньової економіки до легального її сектору.

Понад 700 тисяч гривень відшкодовано до бюджету працівниками податкової міліції Сумської області

У провадженні слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Сумській області перебуває кримінальне провадження, відкрите за матеріалами оперативних працівників, щодо службових осіб одного з підприємств обласного центру, яке здійснює діяльність у сфері будівництва та оптової торгівлі.

У ході досудового розслідування, яке здійснюється під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області, доведено, що посадовці з метою ухилення від сплати податків відображали по бухгалтерському та податковому обліках власного підприємства проведення ремонтно-будівельних робіт субпідрядниками, які не мали відповідних трудових та матеріальних ресурсів для виконання таких робіт та мали ознаки фіктивних.

На підставі здобутих під час досудового розслідування доказів фахівцями ДПІ у м.Сумах проведено документальну перевірку, за наслідками якої встановлено точну суму податків, несплачених підприємством до бюджету унаслідок протизаконних оборудок, а також нараховано фінансові санкції.

Заходами, вжитими працівниками ДФС області, збитки завдані бюджету, а також фінансові санкції, - на загальну суму понад 700 тис.грн. – відшкодовано до бюджету повністю.

Глухівська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости