Новость из категории: Новости / Новости с видео

Перша несподіванка: Глухівською ТВК знято з реєстрації кандидатів у депутати до глухівської міської ради від "Батьківщини" + відео

Сьогодні, 27 вересня, на зібранні Глухівською міською територіальною виборчою комісією були розглянуті декілька питань, а саме: - про реєстрацію кандидатів у депутати Глухівської міської ради Шосткинського району Сумської області на місцевих виборах 25 жовтня 2020 р. від ПП "Європейська солідарність", ПП "Наш край", ПП "За майбутнє", ВО "Свобода"; - Про відмову у реєстрації кандидатів у депутати Глухівської міської ради Шосткинського району включених до виборчого списку Сумської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" на місцевих виборах 25 жовтня 2020 р.

Як вважає голова комісії Антоніна Карпенко документи, що були надані для реєстрації кандидатів у депутати Глухівської міської ради від ВО "Батьківщина" були виявлені порушення згідно з чинним виборчим кодексом, а саме замість розподілення кандидатів у депутати на 4 виборчі округи, Віктор Лисенко подав на 3 виборчі округи. Присутній на засіданні Віктор Лисенко, голова Глухівської міської парторганізації ВО «Батьківщина» та кандидат на голову Глухівської об`єднаної ОТГ запропонував розглянути ТВК пропозицію надати добу для виправлення помилки, але голова комісії не дослухавшись до прохання Лисенка, винесла на голосування питання про відмову у реєстрації кандидатів у депутати Глухівської міської ради від ВО "Батьківщина" та більшістю голосів комісія ухвалила це рішення. На що Віктор Іванович повідомив, що збирається оскаржити ухвалу ТВК у суді.
 
Микола Захарченко
 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости