Новость из категории: Статьи

Глухівчани на «Майдані ФОПів»

Третій Майдан, яким залякують з телеканалів високочолі політологи та всілякі експерти, схоже, вже почався.

Велелюдна акція ФОПів розгортається за тим же сценарієм, що й революція Гідності: протести - невиправдано жорстоке побиття – намети. Як і під час попереднього Майдану, до столиці відправляються активісти з місць, підтримувані місцевою бізнес-спільнотою. Наші капіталісти проходять чергову ступінь на шляху перетворення, за Марксом, з «класу в собі» у «клас для себе» - а за великим рахунком, враховуючи те, що навіть у маленькому Глухові їх дуже багато – лік йде на тисячі- можна сказати, клас активної більшості.

Серед представників дрібного й середнього бізнесу Глухова, що виборюють свої права на київських пагорбах – підприємиця і громадянський активіст Олена ТАРАСЕНКО. Ми поспілкувалися з нею вчора надвечір, невдовзі після закінчення чергової акції. Найцікавіше що почули – учасників було не тисяча, як лунало з заангажованих владою телеканалів, а щонайменше вдесятеро більше. Основна маса протестувальників пішла до палацу «Україна» де виступав «95 квартал» і мав бути присутнім Зеленський. Район, однак, повністю блокували правоохоронці, як і Банкову. До ФОПів від влади ніхто не вийшов – повне ігнорування.

Щоправда, цього разу, за словами Олени, обійшлося без масових побиттів і сльозогінного газу:

Минулого разу, п`ятнадцятого грудня, був просто жах: били, пускали сльозогін. Бачила як одній з колег вибили око. Це був просто жах!

Для чого ми виїжджаємо до Києва? - Щоб вижити! –

Введення касових апаратів, навіть відтерміноване , ліквідація спрощеної системи оподаткування плюс черговий локдаун просто уб`ють наш бізнес. Ми втратимо все. Обіцяних -до речі, не всім – вісім тисяч ситуації не врятують. Тож налаштовані стояти до кінця – тобто коли приймуть наш законопроект.

Останнє зараз виглядає малоймовірним. Наскільки можна зрозуміти , їх поки тупо ігнорують. Учасники відомого «податкового Майдану» 2010 вже починають добрим словом згадувати Януковича, котрий пішов на суттєві поступки дрібним підприємцям.

Також довідалися, що навіть у Глухові перед 15 січня до учасників під`їжджали представники поліції й цікавилися: скільки, на чому їдете на акцію, поясняючи: це потрібно для вашої ж безпеки. За злою іронією долі, саме тоді у Києві й відбулися найжорстокіші зіткнення.

Ось, власне, і все. Намети на Майдані, як запевняє Олена, знімати поки не збираються. В усякому разі до моменту, коли влада таки дослухається ФОПів.

Вл. інф.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости