Новость из категории: Культура

Глухівський ліцей-інтернат отримає партію літератури в межах проєкту «Бібліотека Сержанта»

Стан бібліотек навчальних закладів, які готують військових, аж ніяк не відповідає задачам формування нової професійної еліти української армії. Громадська організація «Реформація» в межах проєкту «Бібліотека Сержанта» планує наповнити бібліотеки військових навчальних закладів актуальною літературою. За підтримки Українського Культурного Фонду та видавництва «Наш Формат» до квітня 2021 року 7 ВНЗ отримають книги.

Вже з оновленими бібліотеками – Військовий інститут танкових військ (м. Харків) та Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» (м. Есхар). 25 лютого свою «Бібліотеку Сержанта» отримає Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою. Фонди бібліотеки Глухівського ліцею-інтернату поповняться 750 примірниками книг від різних видавництв. Це професійна, мотиваційна, психологічна, художня література. Курсанти зможуть познайомитись з блискучими прикладами військових стратегій та детальніше розглянути історичний досвід країн-учасниць військових конфліктів, надихнутись величними біографіями героїв минувшини, розібратись у процесах та тенденціях, що відбуваються у сучасному світі, а також навчитись розуміти психологію ворога та будувати взаємини в колективі.

Також у стінах ліцею відбудеться зустріч курсантів з ветераном АТО Олександром Чубом та фронтменом гурту «Мандри» Сергієм Фоменком. Під час зустрічі Олександр та Сергій поділяться своїм життєвим досвідом й змотивують курсантів ставити великі цілі, більше читати та займатись саморозвитком. «Бібліотека Сержанта» – проєкт ГО «Реформація» (м. Київ), що має на меті забезпечити військові навчальні заклади України (ВНЗ) світоглядною, професійною, мотиваційною, сучасною літературою. По 2–3 примірники 300 найменувань книг від різних видавництв України отримають 26 ВНЗ. У червні 2020 року Львівський ліцей імені Героїв Крут першим отримав 600 книг тематичної літератури в межах проєкту «Бібліотека Сержанта», кошти на які вдалось зібрати завдяки внескам небайдужих українців. У грудні 2020 року Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» отримав 520 книг. Пілотні проєкти ГО «Реформація» реалізувала разом з видавництвом «Наш Формат».
 
Володимир Любивий, координатор проектів, КЗ СОР "Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою"


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости