Новость из категории: Спорт

Глухівчани посіли І місце в командному заліку з судномодельного спорту

3 14 по 19 липня 2021 року у Глухові на Скоропадському озері відбувалися відкритий Чемпіонат України (дорослі, юніори) та Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту в секції «М» (швидкісні радіокеровані моделі). Протягом чотирьох днів йшла напружена боротьба за перемогу, повідомляє Глухівська міська рада.

Команда Глухівського МЦПО під керівництвом ГРУДИНИ Миколи Михайловича посіла І місце в командному заліку серед учнівської молоді та стала абсолютним переможцем. Медалістами у особистих заліках учнівських змагань стали: ЧЕЧЕЛЬ Олексій – 5 золотих медалей, 4 – срібних, ТУМАН Кирило – 11 золотих, 1 – срібна, також Кирило виконав норматив майстра спорту України з судномодельного спорту.

БОРЩ Дмитро став срібним призером Чемпіонату України. ІІ місце отримали юні спортсмени Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. ІІІ місце зайняла команда м.Дніпро. Нагадаємо, у заході брали участь 11 команд з різних куточків України: м.Київ, м.Харків, м.Дніпро, м.Черкаси, м.Луцьк, м.Полтава, м.Миколаїв, м.Кременчук, м.Вінница, м.Суми Вітаємо всіх переможців, бажаємо всім юним судномоделістам натхнення та підкорення нових спортивних вершин!