Новость из категории: Спорт

Перемога у змаганнях з судномодельного спорту

17-18 грудня 2016 року в Сумах проводились Всеукраїнські змагання з судномодельного спорту (секція «М», моделі класу міні ЕКО) на Кубок Сумського державного університету. В змаганнях, які проходили в басейні спортивного комплексу «Олімпійський» Сум ДУ. Прийняли участь юніори та спортсмени-моделісти з Києва, Харкова, Сум та Глухова.

До складу команди Глухівського МЦПО увійшли майстри спорту Дмитро Борщ (ЗОШ №2) та Олег Устінов (ГАТІ), першорозрядники Кирило Туман (школа-інтернат) та Іван Науменко (ЗОШ №2). В напруженій боротьбі, в класі моделей міні-ЕКО, Дмитро Борщ виборов перше місце серед юніорів і був нагороджений кубком і золотою медаллю.

В командних перегонах міні-тім екіпаж у складі Дмитра Борща та Олега Устінова виборов друге місце і срібні медалі, поступившись трохи екіпажу у складі майстра спорту міжнародного класу Іллі Норкіна з Києва та лідера секції «М» Андрія Злобіна з Харкова.