Новость из категории: Спорт

Битва за третє місце під пекучим сонцем

25.06.2016 «ТОВ Велетень» 2:1 «Нафтовик-2» (Охтирка) Голи: Милюта Денис (14'), Одинець Сергій (35') — Суханов Сергій (65') Склад «ТОВ Велетень»: 1.Алфьоров, 13.Поповченко, 15.Старченко, 5.Картавий , 94.Одинець, 14.Луценко (капітан), 10.Дудуков (4.Гололобов), 7.Милюта, 17.Загородній (11.Гавриш), 33.Тарабара(19.Личов) , 3.Чухненко Склад «Нафтовик-2»: 1.Борисенко, 13.Табачун, 8.Кісіль, 4.Іщенко, 7.Суханов, 5.Колесник, 24.Васильченко, 9.Васильєв, 17.Курочка, 11.Петраков, 14.Антюх

На матчі були присутні близько 230 глядачів. Перед цим матчем у обох команд було по 6 очок, так що переможець виходив на 3-є місце в турнірній таблиці. Пропускали гру чотири гравця «обойми» команди «Велетень»: Андрій Бурдюг – перебір жовтих карток, Станіслав Корсун –в цей день одружився, Богдан Душин -травма, Юрій Ярина поїхав відпочивати на море?! Гра проходила під палящим сонцем -температура близько 30 градусів. Матч був напруженим, велася запекла боротьба за кожен клаптик футбольного поля. На 14 хвилині першого тайму Дмитро Тарабара проходить по флангу віддає пас на лінію штрафного майданчика ДенисуМилюте, який наносить сильний удар і м'яч, відрикошетив від захисника, влітає у ворота охтирчан -1:0. На 35-й хвилині привиконанні штрафного удару наш захисник Сергій Одинець підключається в атаку і зігравши на випередженні воротарязабиває другий гол. Перший тайм -2:0.

У другому таймі гості проводять кілька небезпечних атак на наші ворота і в однієї з них забивають гол у ворота глухівчан – 2:1. У цій грі важку травму отримав наш нападник Ігор Загородній, якого, з підозрою на розрив ахиллового сухожилля,відвезла швидка допомога. Суддівство було, м яко кажучи, на низькому рівні. Вболівальники команди «ТОВ Велетень»заснували грошовий приз найкориснішому гравцеві нашої команди, але в зв'язкуз отриманою травмою гроші було вирішенопередати Ігорю Загородньому на лікування.

Турнірна таблиця після 6-го туру (25.06.2016)