Новость из категории: Спорт

Прикрі поразки

У першому чвертьфінальному матчі 24 травня ¼ фіналу команда з Токарів Сумського району перемогла фіналіста минулорічного розіграшу трофею: «Україна» (Токарі, Сумський район) – «Велетень» (Глухівський район) – 3:1 А у другому турі 28 травня на чемпіонаті області (Конотоп. Стадіон «Юність») «Колос» (Конотопський район) переміг «ТОВ Велетень» з рахунком 1:0.

Команда «Колос» всю гру більше володіла м'ячем, як кажуть, домінувала на полі. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. У другому таймі малюнок гри не змінився. Гості гідно захищалися і сподівалися на бойову нічию. Але на 83 хвилині матчу після затяжної флангової атаки пішла подача на лінію воротарського майданчика глухівчан. Наш воротар Віктор Карпець міг вийти на перехоплення м'яча, але він, як заворожений, залишився стояти на «стрічці» воріт і нападник конотопчан без проблем головою відправив м'яч у сітку воріт «ТОВ Велетня». На матчі були присутні близько 180 глядачів.