Новина з категорії: Новини / Новини з відео

Футзал серед дівчат

Популяризація футзалу робить його надзвичайно ефективним інструментом поширення здорового способу життя, навчання правилам спортивної поведінки, виховання самоповаги та відповідальності серед підростаючого покоління.

Так з 29 березня по 4 квітня відбулись районні змагання з футзалу серед дівчат в залік ХХІV спортивних ігор школярів Глухівського району. В змаганнях прийняли участь 12 команд. До фінальної частини, які пройшли 4 квітня потрапили шість кращих колективів групових ігор: Баницький НВК, Некрасівський НВК, Студенецький НВК, Сопицький НВК, Пустогородський НВК, Шалигинська ЗОШ.

Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух супроводжували юних спортсменів на протязі всього турніру. Прикрасою турніру стала фінальна гра між минулорічним переможцем змагань командою с. Студенок та молодою і перспективною командою с. Баничи. В дуже впертій і напруженій боротьбі з рахунком 5:2 перемогу вибороли дівчата Баницького НВК. В матчі за третє місце команда с. Некрасове перемогла дівчат із Шалигинської ЗОШ.

По закінченню турніру відбулось нагородження учасників змагань, яке відбулось за підтримки Федерації футболу Глухівського району. Нагородження проводили голова Федерації футболу О. В. Вайло та заступник голови Б. П. Москаленко, які нагородили команди футбольними м’ячами та солодкими призами.

За підсумками змагань була сформована збірна команда, яка найближчим часом буде захищати Глухівський район на обласних змаганнях з цього видовищного виду спорту.

Директор ДЮСШ Глухівської райради Олег МоскаленкоПоділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини