Новость из категории: Спорт

З новими досягненнями та автографами від трьох чемпіонок світу

З 1 по 18 березня у Львові відбулася значима подія у світі шахів України – матч за звання чемпіонки світу між китаянкою Хоу Іфань та українкою Марією Музичук. Підтримати нашу землячку та взяти участь у представницькому міжнародному фестивалі «Банк Львів орен-2016» вирішили і юні шахісти глухівської міської спортивної школи. Загалом у фестивалі прийняло участь 550 шахістів з 10 країн.

У турнірі з бліцу достойно виступили Марія Нижник та Ілля Майборода, який досяг міжнародного рейтингу. У турнірі з рапіду за крок до перемоги була Анастасія Кельбас. Глухівчани повернулися з дуже позитивними враженнями, адже їм вдалося взяти автографи у чемпіонок та отримати фото напам’ять з чемпіонкою світу з бліцу Анною Музичук, крім цього ще була незабутня екскурсія Львовом.

З 20 по 26 березня у Києві пройшов шаховий фестиваль «Київська весна -2016». Загалом у турнірі взяло участь більше ніж 300 шахістів з різних куточків країни. Ілля Майборода зміг підвищити свій рейтинг, Володимир Новіков отримав перші свої перемоги та враження від турніру всеукраїнського рівня. Анастасія Кельбас у рапід-турнірі виборола срібло серед дівчат, а в загальному – на 8 місці.

Тренер-викладач Кельбас Світлана Іванівна та адміністрація спортивної школи висловлюють велику подяку батькам юних шахістів за розуміння та підтримку.

Влас. інф.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости